יום שלישי, 29 ביוני 2010

אדם קלדרון


שלום רב,
שמי אדם קלדרון, אמן רב תחומי בן 29. לאחר שבע שנים בברלין שבתי ארצה על מנת להתחיל ולהפיק את סרט הקולנוע הראשון שלי, שאותו אני עתיד לביים על פי תסריט מקורי שכתבתי. לאחר סירובים של קרנות הקולנוע בישראל שאינן ששות לתמוך באמנים ובפרויקטים אשר נעשים על ידי אמנים שלא למדו קולנוע במוסדות המוכרים או שמגיעים בעיקר מתחומים שונים כמו וידאו ואומנות פלאסטית, גובש אירוע מכירת יצירות אומנות מיוחד, המורכב מעבודותיהם של 40 אמנים שונים שתרמו יצירה שלהם לטובת הפרויקט, אשר יהווה אחד מאמצעי המימון העיקריים.

רשימת האמנים שתרמו בשמחה היא גדולה ומורכבת גם מאמנים מוכרים יותר וגם מאמנים צעירים. העבודות מגיעות משלל תחומי האומנות השונים- דרך ציורים, קולאז'ים, פסלים ווידאו. את העבודות ניתן יהיה לרכוש במקום על ידי צ'ק, מזומן, ויזה ויינים. כל העבודות מתומחרות בתווך המחירים שבין 5000-1000 ₪ בלבד.

בנוסף למכירה תעמוד בגלריה קופה בה ימכרו כרטיסים לסרט העתידי. כל הרוכשים ישאירו פרטים וכתובת ויקבלו לביתם כרטיס לבכורה. יש אפשרות לקנות כרטיס ב35 שקלים, 50 שקלים או 100 שקלים.

ארוע המכירה יתקיים בגלרית "עינגע" לאומנות עכשווית ברחוב בר-יוחאי 7
מועד הפתיחה ביום חמישי 8.7.2010 בשעה 20:00 ויסתיים בתאריך 17.7.2010
בערב הפתיחה הרשמי בתאריך ה8.7 יתקיים בשעה 21:00 מופע מחול של הרקדנית ממי שימאזקי- סולנית בת שבע לשעבר שתופיע עם מופע הסולו עוצר הנשימה שלה

loop people בליווי מוזיקה מקורית של רן נחמיאס בחלל הגלריה.

הסרט 'פרחים של מרציפן' – מלודרמה צבעונית המספרת את סיפורה של רבקה רגאל המתאלמנת מבעלה שנהרג בתאונת אופנוע וטורף באחת את עולמה. רגאל יוצאת למסע המתחיל מקיבוצה הנידח בנגב, עוברת לַכְּרָךְ התל-אביבי ומגיעה אל עצמה ואל מחוזות הזהות האנושית. מה שנראה תחילה כשינוי בלתי נמנע בעקבות מותו הפתאומי של בעלה, מתברר כתחילתו של מסע כאוּב ואופטימי לגילוי עצמי ולהשלמת חלקים בפאזל של חייה שאותם ניסתה להדחיק ולמחוק מעברה. הסרט מהווה חגיגה רבתי של דרמה, אופנה, צבעוניות, דמויות שוליים אקסצנטריות ואנושיות תמימה.

גלריית "עינגע" לאמנות עכשווית שמחה לארח את אירוע המכירה בחלל החדש של הגלריה מתוך אמונה בפרויקט ותמיכה באנשים אשר לוקחים בו חלק. מאוד מרגש ומחמם את הלב לקבל כזו הזדמנות ותמיכה.

ליצירת קשר ולקבלת פרטים נוספים ובכלל אנא צרו איתי קשר
אשמח לראותך באירוע הפתיחה
אדם קלדרון

adamkalderon@gmail.com
054-3544298

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה